Mistrzostwa Małopolski w Kolarstwie Przełajowym – Kęty 2017

    Mistrzostwa Małopolski w Kolarstwie Przełajowym jak co roku za nami. Tym razem w pięknej słonecznej i wiosennej pogodzie. To nie jest okres żeby tryskać formą ale wypadliśmy całkiem, całkiem – nie da się ukryć jako klub tanio nie sprzedajemy skóry 😉

   Najpierw najmłodsi. Nasze żaczki Marysia Nowak  i Kasia Ziaja zdominowały zawody 😉 – walkę rozegrały między sobą więc zwyciężyła Marysia a na doskonałym drugim miejscu zaprawiająca się w bojach Kasia.

  Młodzik Łukasz Garbień pojechał bardzo dobry wyścig. Czwarte miejsce w Małopolsce należy mu się bez wątpienia.

    Junior Młodszy Jędrzej Chmiel piąty w Małopolsce. Musi popracować nad równą jazdą. Siły ma co niemiara jednak wyładowywana jest ona zbyt chaotycznie. Może uda mu się to jakoś wypracować.

    Juniorka Młodsza Aleksandra Ziaja – trudny dla niej wyścig. Bo i pora nie na ściganie a i konkurentki z górnej półki. Pojechała na maksa co było widać na wykresach z przyrządów pomiarowych 😉 – czwarte miejsce w Małopolsce musi ją zadowolić.

   Masters Pasieczkin – również dał siebie wszystko. Trzeci na mecie. Wyścig z przygodami ale trasa równa bez podjazdów to i jakoś się jechało.

   I nasz najstarszy masters Zbyszek Zwoliński – trzeci w Małopolsce – więc kolejne pudło dla Wilgi.

   Nie da się ukryć jako klub wypadliśmy całkiem dobrze  – wszystkim gratuluje i dziękuję za jazdę !!! – do następnego ścigania.

Na koniec dla czytelników naszej klubowej stronki LINK do FOTEK

Pasieczkin