Puchar Tarnowa I

mm  Pierwsza tegoroczna edycja Pucharu Tarnowa może zostać zaliczona przez nas do udanych. Dwa pudła jak na nasz mały klubik do spory sukcesik 🙂

    Ola już chyba na przywykła do drugiego miejsca w tym sezonie. Również tak było i tym razem. Prowadząc większość wyścigu przegrywa o 1s walkę na finiszu z niezniszczalną Ewą Miłek :-). Dała chyba z siebie wszystko. Profil tętna z pulsometru świadczy o tym iż pojechała bardzo równo i mocno. Ola dzielnie w pocie czoła realizuje treningowy Mariusza Gila wygrany dzięki konkursowi zorganizowanemu przez STC  – wydaje sie że progres jest :-). Wykres z pulsometru:

profil

   Konrad nareszcie pudło!! – Dwie rundy jechał dzielnie w „czubie”, jednak na trzeciej odcięło mu trochę prąd i musiał zwolnić. Udało mu się jednak dowieść do mety trzecie miejsce.

   Dominik ma przechlapane 🙂 Właśnie zaczyna przygodę z ściganiem, a zaczynać od Juniora Młodszego to nie jest prosta sprawa. Chyba trasa dzisiejsza (bardzo długa) mocno dała mu w kość. Lecz spoko – musi się jeszcze sporo nauczyć i będzie dobrze – trening, trening i jeszcze raz trening a efekty będą zadawalające.

Wszystkie fotki znajdują się tu: LINK DO FOTEK

Kilka „naszych” fotek:

ola_01ola_02 ola_03ola_04ola_06konrad_01konrad_02konrad_03 konrad_04 konrad_06

konrad_07dominik_01dominik_02dominik_03dominik_04******

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *