Puchar Tarnowa – brawo MY !!!

   Bez wątpienia tegoroczny Puchar Tarnowa możemy uznać za mega udany. Wszyscy na podium. I starsi i młodsi… chciało by się tak zawsze 🙂 – jedno jest pewne trudno nas nie zauważyć !!!

Ola Ziajajako konkurentkę miała głównie najmocniejsza w tej chwili młodziczkę Ewę Miłek. To co odstawiały dziewczyny ciężko nazwać wyścigiem 🙂 Większość wyścigu z uśmiechem na twarzy prawie że przegadały. O ich formie świadczy to iż nie miały się z kim ścigać wyprzedzając wszystkie kategorie kobiece !!!.  Walka rozegrała się na ostatnich metrach gdzie Ola z deka chyba przyspała, a Ewa atomowym przyspieszeniem finiszowała tuż przed nią.  Pożyjemy zobaczymy …. :-). Jest dobrze

ola ola_podium

   Dobry wyścig rozegrał Łukasz Garbień, który walcząc do końca zajął dobrą drugą lokatę. Łukasz młodszy i małej postury lecz wykazał się dziś wielką walecznością.

lukasz lukasz_podium

   Kolejny świetny wyścig w wykonaniu Dominika Bobka. Fakt większość Juniorów Młodszych siedziała w Leżańsku, lecz było się z kim ścigać. Trasa długa i męcząca, lecz równo i mądrze jadący Dominik zalicza zmagania na świetnej trzeciej lokacie.

 dominik dominik_podium  Nasz weteran Zbigniew Zwoliński również zalicza świetny wyścig. Ale w Jego przypadku podium to codzienność. Drugie miejsce naszego mastersa 🙂

zbigniew zbigniew_podium

   Kasia Ziaja okazało się też walczy jak lwica. Kategorie dziecięce to nie przelewki !!!  Tam walka idzie na maxa. Kasia po świetnym starcie i kraksie na trasie dopada metę na świetnej trzeciej pozycji.

kasia kasia_podium

Na końcu należy wspomnieć iż jako klubowicz wystartował kolejny masters Marek Kuczyński . W jego przypadku miejsce nie jest najważniejsze !!! Ważne jest odpowiednie przefiltrowanie płuc i ruch „ku zdrowotności” co polecamy większości z „tatusiów”  !!!

 

wald