Mistrzostwa Polski XCO – Gielniów

    Wielkim zadowoleniem wracamy z Mistrzostw  Polski w Gielniowie :-). Kawał dobrej roboty !!! Każdy walczył na 110 % i myślę, że wszyscy mogą być z siebie zadowoleni. Nie dało się nas nie zauważyć, a dzięki ciężkiej pracy wracamy z dwoma medalami  !!! 🙂

pudlo

  Na wstępie muszę wyrazić wielki szacun dla organizatorów. MP.  Wg. mnie były zorganizowane  super !!! Widać iż zabrał się za nie człowiek z ekipą któremu zależy. Dziękuję i proszę o więcej. W naszym kraju zrobienie czegoś z niczego robi się standardem. Trasa oryginalna,  wypieszczona do końca. Pewnie niektórzy będą na nią narzekać …. mnie się podoba i już :-).

   Ola znów wśród młodziczek na pudle !!! Po niezwykle zaciętej walce połączonej z defektem, udaje jej się utrzymać wynik z przed roku. Trzecie miejsce na imprezie tej rangi to nie lada osiągnięcie. BRAWO OLA !!!

0031_IMG_7108_easyHDR

    Łukasz również ma powody do zadowolenia. Jego siódme miejsce świadczy, iż ma chłopak wielką wolę walki. Jego znakomita technika dziś procentowała. To dobrze zapowiadający się zawodnik.

0049_IMG_7126_easyHDR

    Jędrek mimo sporych strat nie ma co się martwić. Walczył z najlepszymi młodzikami w kraju. Jest wśród najlepszych i jeśli dał z siebie wszystko to już jest powód do mega satysfakcji. Prawdę mówiąc wynik nie jest tak ważny jak frajda walki ze swoimi słabościami 🙂

0066_IMG_7143_easyHDR

   Juniorzy młodsi też super. Konrad przeszedł sam siebie. 9 miejsce to jego najlepszy wynik od dłuższego czasu. Naprawdę fajna walka. Odnoszę wrażenie, że Konrad im mniej trenuje tym lepiej jedzie :-).

0115_IMG_7192_easyHDR

   Dominik miał delikatny problem techniczny z rowerem. Stracił przez to kilka pozycji. Jego walka do końca powinna być dla niego motywatorem do dalszej pracy. Co cię nie zabije to cię wzmocni. 🙂

0144_IMG_7221_easyHDR

Drugi dzień to zmagania między innymi Mastersów. Tutaj sukces odnosi Zbyszek Zwoliński.  Brawo. Trzecie miejsce na Mistrzostwach Polski w kategorii Masters wymaga nie lada wysiłku.

zbyszek

Oczywiście na koniec kilka fotek z zawodów.

hud_1